Michonne


Michonne-2-02abca01556c2e8a6e4c74665e24bc10Představitelka: Danai Gurira

Michonne dokázala sama přežít v apokalypse jen s pomocí své katany. A chodců-mazlíčků, kterými byli její přítel Mike a jeho nejlepší kamarád Terry. Přišla na to, že chodci ztratí zájem o krmení se a o lidi když nemají jak jíst. Michonne jim usekla dolní čelist a ruce, aby byli bezbranní, zároveň fungují jako ‚‘‘repelent‘‘ vůči ostatním chodcům. V posledním díle 2. série zachránila Andreu, s kterou přežila celou zimu, a navzájem si kryly záda.

Vzhled

Michonne je černoška s hubenou a vypracovanou postavou. Snaží se držet ve formě, aby mohla zabíjet chodce bez větších problémů. Nosí dredy a svoji smrtící katanu. Je jí asi kolem 30 let.

Povaha

Je svižná a velmi obratná, klidná, tichá a velmi nebezpečná vůči svým nepřátelům a moc toho obvykle nenamluví, ale dokáže prokouknout lidi a poznat kdo a co jsou i když je blíže nezná- např. hned věděla co je zač Guvernér. Pomohla zachránit Glenna a Maggie, které unesl Merle, i přesto že je neznala, došla k vězení a informovala je o tom, zároveň donesla i jídlo pro malou Judith. Ve čtvrté sérii jsme zjistili, že jí ztratila dítě (držela Judith a brečela). Před finálním útokem na vězení jí zajal Guvernér a chtěl jí a Hershela použít jako záruku, že se zmocní vězění. Když se ale vše zvrtlo, tak Michonne se dokázala osvobodit. Když Guvernér škrtil Ricka tak Michonne Guvernérovi probodla srdce a nechala ho umřít v bolestech.

 

 

 


Kategorie: Postavy, The Walking Dead. Bookmark the permalink.