S02E07 – Stodola / Pretty Much Dead Already


Skupina se dozvídá, že ve stodole jsou zavřeni chodci a reakce je přesně taková, jaká se dala očekávat. Hershel navíc chce, aby do konce týdne opustili jeho pozemky a odjeli. Podaří se Rickovi změnit jeho názor?

Glen se rozhodne celé skupině prozradit, že jsou ve stodole chodci, což má samozřejmě očekávanou odezvu. Shane pokračuje v argumentaci na ukončení hledání Sophie a informace o chodcích u něj jen zvýší napětí. Co se týče Sophie, nesouhlasí s ním totiž nikdo.

Carl se uzdravil a tak Herschel řekne Rickovi, aby se do konce týdne sbalili a opustili jeho pozemek. Dale se rozhodně učinit krok, který by je měl udržet v bezpečí, ale dostane se kvůli tomu do ostrého konfliktu se Shanem. Tentokrát se už opravdu zdá, že bude téct krev.

Rick se pro dobro své skupiny rozhodne pomoci Herschel zachránit dva chodce z bažiny a zavřít je k ostatním do stodoly. To ale rozzuří Shanea, který se rozhodne otevřít starému muži oči. Vypáčí vrata od stodoly a všechny chodce vypustí ven. Skupina je tak nucena se bránit a všechny pobít.

Jako poslední se ze stodoly vypotácí… Sophie…
Kategorie: 2. série, Epizody | Tagy: , , , .