S02E09 – Triggerfinger / Triggerfinger


Lori se musí bránit proti chodcům, které přilákala její nehoda a Rick s Glennem Hershelem prožijí horké chvilky při opouštění baru a města…

Lori se probouzí v převráceném autě ve chvíli, kdy na něj zaútočí chodec. Postupně se jí podaří vyprostit a prvního i druhého útočníka zabít. Rick, Hershel a Glenn jsou mezitím připraveni opustit bar, ale společníci Davea a Tonyho právě dorazili do města a své přátele hledají. Střelba, kterou skončilo dohadování mezi Rickem a dvěma nezvanými hosty však přilákala do města množství chodců. Naše trojice je tedy momentálně v pasti.

Na farmě zbytek skupiny zjišťuje, že tam Lori není a Shane se rozhodne ji jet hledat. Když ji najde, zalže jí o tom, že Rick už je zpět na farmě a ona s ním jede v pohodě zpět. Později jí poví, že to udělal proto, aby ochránil ji samotnou a její nenarozené dítě.

Když se do města začnou stahovat chodci, cizinci pokoušející se pomstít své padlé přátele ujíždějí a jednoho ze svých nechávají zraněného na místě. Rick ho na poslední chvíli osvobodí a přiváží na farmu k ošetření. Shane nahlas sděluje své obavy z toho, že by cizinec mohl prozradit polohu farmy svým přátelům a všechny tak ohrozit.

Lori se rozhodne říct Rickovi o svých obavách ze Shanea, který se chová jako utržený z řetězu a je navíc přesvědčen, že dítě je jeho…
Kategorie: 2. série, Epizody | Tagy: , , , .