S02E12 – To lepší v nás / Better Angels


Přípravy na zimu jsou narušeny další akcí Shanea, který se rozhodne vzepřít příkazu Ricka a udělat vše po svém…

Skupina se začíná připravovat na nacházející zimu pod vedením Ricka. Carl si uvědomuje, že jeho chování mohlo způsobit smrt Dalea a svěří se s tím Shaneovi. Přizná mu, co se stalo v lese a požádá ho, aby bzraň, kterou vzal z motorky Daryla, vrátil jejímu majiteli. Shane se vším jde za Rickem. Ten si pak vezme Carla stranou a promluví si s ním o tom.

Shane mezitím pracuje na přípravách na zimu a přijde za ním Lori. Ta mu poví, že si není úplně jistá tím, čí dítě čeká, zda jeho nebo Ricka. Omluví se mu také za své nedávné chování.

Shane později jde za Randallem, propustí ho a odvede do lesa. Když si už Randall myslí, že bude propuštěn, Shane mu zlomí vaz a sám sebe zraní o kmen stromu, aby vše vypadlo jako kdyby byl přepaden. Daryl se pak spolu s T-Dogem, Rickem a Shanem vydají Randalla hledat. Daryl a T-Dog později najdou Randallovo tělo. Zjistí, že se změnil, ale nebyl přitom pokousán. Shane během se hledání pokusí Ricka ohrozit a ten je nucen ho v sebeobraně zabít. Carl na místo dojde chvíli po té a tasí zbraň, kterou mu otec to odpoledne dal…
Kategorie: 2. série, Epizody | Tagy: , , , .