TWD: Popis druhé poloviny osmé série


Stanice AMC zvěřejnila poměrně detailní popis pokračování osmé řady. Podívejte se, na co se můžeme těšit.

Válka ovlivnila všechny postavy, které se jí účastnily. Komunity jsou zlomené. Alexandrie byla zničena, Hilltop je v kleštích a Království je roztříštěno – polovina z nich je mrtvá a polovinu ovládají Spasitelé.

V samotném jádru je Rick, který byl zaneprázdněn konfliktem. Právě se vrátil domů, aby zjistil, že Carl, který jako hrdina zavedl lidi z Alexandrie do bezpečí během Neganova útoku, byl pokousán chodcem. V těchto těžkých dobách byl pro něj jedinou motivací, proto se musí vypořádat s touto skutečností. Carl vždycky představoval naději uprostřed temnoty, byl symbolem lidskosti. To by si všichni přeživší měli od něj vzít do nadcházející etapy války.

2-ab12a2d60293aa9bd371a22aaef3b11d

 

Rick však není jediný, kdo je v nebezpečí. Aaron a Enid jsou u Přímořských ve strašlivé situaci – není jasné, zda jsou v přátelské oblasti, či zda si udělali nového nepřítele. Otec Gabriel musí dokonat svou práci týkající se záchrany Dr. Carsona a přivést ho zpátky na Hilltop. Těhotná Maggie čelí velkému množství morálních záležitostí, protože se během války ocitla ve velení. V patové situaci se musí rozhodnout, jak se vypořádá se spoustou válečných zajatců, jejichž životy má právě ve svých rukách. Díky svému novému postavení se však bude muset vypořádat i s jinými komplikacemi.

Kromě války Negan musí řešit další problémy, které se týkají pracovníků, zrádců a ostatních lidí, kteří prahnou po moci. Kvůli tomu všemu dojde uvnitř Svatyně k potyčce. I když Eugene zařídil pro Spasitele důležité vítězství, tak bude jeho oddanost opět kvůli novým překážkám otestována.

Válka začne ovlivňovat životy všech lidí, takže hranice mezi dobrem a zlem pomalu vyprchá. Lidé bojují za to, v co věří. Všichni spolupracují, aby vytvořili něco velkého – aby byli v bezpečí a aby se v tomto světě dalo žít.


Kategorie: Novinky | Tagy: , , .