TWD: Scéna u budoucnosti bude vysvětlena v 9. díle


V prvním díle osmé řady jsme se dočkali několika scén z budoucnosti. Jedna z těchto scén bude vysvětlena už v nadcházející epizodě.

Letošní série odstartovala netradičním způsobem. Dlouhou dobu jsme věděli, že první díl Mercy bude stou epizodou celého seriálu, a proto se čekalo, že nám tvůrci představí něco neobvyklého. Tím byly scény, které do konceptu dílu nijak nezapadaly, protože byly z budoucnosti.

Aktuálně víme, že ne všechny scény se skutečně odehrají. Carl stojí jistojistě před svou smrtí, a proto je jasné, že nedojde ke scéně, ve které se starší a zarostlý Rick setkává s Michonne, Carlem a Judith, protože tou dobou bude Carl již mrtvý.

1-b0c35573f75458255f0b53551cf16688

Kromě toho jsme se dočkali i scén, ve kterých se Rick z něčeho vzpamatovává či nad něčím přemýšlí a nemůže se rozhodnout. Právě během této scény pronese slova:

„Soucit předčí hněv.“

Ty už v seriálu říkal nováček Siddiq. A právě tato scéna bude vysvětlena v devátém díle Honor.

„Scéna, kde Rick říká ‚soucit předčí hněv‘ bude vysvětlena v devátém díle. Základním pilířem bude Carl. Vrátíme se zpátky k té scéně, ve které je Rickův život ovlivněn tím, k čemu došlo v předchozích osmi dílech. Hodně to ovlivní i to, co mu jeho syn řekne v deváté epizodě,“

řekl herec Andrew Lincoln.


Kategorie: Novinky | Tagy: , , , .